top of page

Kontakt 793 169 966

Dorabianie kluczy samochodowych Warszawa

Car%20key%20isolated%20on%20white%20back

PROGRAMOWANIE KLUCZY

Nasza firma specjalizuje się w kodowaniu kluczy do samochodów europejskich jak i USA, z kluczem tradycyjnym, z pilotem jak i typu scyzoryk i z dostępem bez kluczykowym tz. keyless go.

Locksmith broken or damaged car key fob

OBUDOW KLUCZY I pilotów

Wymienimy obudowę na miejscu w kilka minut, wymiana obudowy Wymiana obudowy kupionej u nas zawsze jest gratis.

elektronika-klucza-5k0837202ad-vw-golf-p

SERWIS KLUCZY I PILOTÓW

Naprawiamy klucze samochodowe, jesteśmy w stanie wymienić zarówno przyciski jak znaleźć i usunąć poważniejsze usterki.

kluczyki samochodowe

PILOTY DO BRAM

W ofercie posiadamy możliwość kopiowania pilotów do bram i garaży.

Mamy tez w sprzedaży pestki dostępowe do furtek i domofonów.

Car-Lock-Systems_car-key-in-door-lock_80

SERWIS ZAMKÓW I STACYJEK

Naprawa zamka lub stacyjka nigdy niebyła tak łatwa, wystarczy że przyjedziesz i zostawisz nam auto na około 2 godziny, w Homepark targówek ten czas minie błyskawicznie

Close-up Of A Human Hand Opening Red Car

AWARYJNE OTWIERANIE

i kodowanie kluczy w przypadku ich braku

Jesteśmy w stanie otworzyć, dorobić klucz, immobilizer i pilota do samochodu, nawet kiedy wszystkie klucze zaginęły. Nie musimy wymieniać zamków ani stacyjki, a klucz będzie taki sam jak zagubiony.

Wycena Usługi

Komputerowe dorabianie

kluczy

Dzięki najnowocześniejszym maszyną mamy możliwość wyciąć klucz po kodzie nacięć, wyciąć klucz pod zamek lub odświeżyć wytarty/zużyty klucz do stanu fabrycznego.

Dorabianie kluczy samochodowych – Warszawa

 

Potrzebujesz dodatkowego klucza do samochodu? A może chcesz przywrócić zużyty klucz do stanu fabrycznego? Nasz serwis kluczy oferuje profesjonalne dorabianie kluczy do samochodu w Warszawie. Dorabiamy klucze do większości pojazdów na rynku. Najnowocześniejsze maszyny komputerowe oraz zaawansowane programatory pozwalają nam zrealizować niemal każde zamówienie. Wykorzystanie specjalistycznych sprzętów sprawia, że z łatwością wytniemy klucz po kodzie nacięć oraz pod zamek według ustawień fabrycznych. Programujemy również klucze poprzez złącze diagnostyczne, co pozwala na wykasowanie kluczy zagubionych.

Odświeżamy też wytarte bądź zużyte klucze, dzięki czemu na nowo zyskują one swój pierwotny kształt i wygląd. Wykorzystanie wysokiej jakości narzędzi oraz bogate doświadczenie i umiejętności w zakresie dorabiania kluczy samochodowych dają pewność, że zakodowany klucz będzie działał poprawnie. Ogromną większość zleceń wykonujemy „od ręki”. To sprawia, że otrzymasz swój klucz jeszcze tego samego dnia. Dysponujemy bogatym asortymentem części i podzespołów, co pozwala nam dorabiać klucze i realizować zamówienia od razu po przybyciu klienta. Możesz też skontaktować się z nami przed wizytą w serwisie, abyśmy potwierdzili, że na pewno wszystkie niezbędne podzespoły mamy na miejscu, a w razie takiej konieczności zamówimy brakujące elementy.

Profesjonalne dorabianie kluczy do auta Warszawa

Innowacyjne zabezpieczenia w kluczykach samochodowych stanowią dodatkową ochronę dla właściciela pojazdu, ale jednocześnie są wyzwaniem dla punktu dorabiającego klucze. Nie każdy zakład zajmujący się dorabianiem kluczy np. do mieszkań jest w stanie profesjonalnie i skutecznie skopiować klucz do nowoczesnego auta. Dlatego warto w tym zakresie zaufać specjalistom. W naszym serwisie błyskawicznie i sprawnie dorobimy niemal dowolny klucz do samochodu. Gwarantujemy szybką i w pełni profesjonalną realizację usług. Podobnie jak w przypadku dorabiania każdego innego klucza, tak i w kluczykach samochodowych bazą jest klucz surowy. Na jego podstawie wykonuje się kopię techniczną klucza, który następnie, po umieszczeniu w stacyjce, uruchomi zapłon. Wyróżnia się kilka różnych rodzajów kluczy w pojazdach. Nasz serwis dysponuje wszystkimi, co pozwala nam na skuteczne dorabianie niemal dowolnego typu kluczyków.

Dorabianie kluczyków do samochodów Warszawa z immobilizerem

​ Klucze samochodowe, poza swą bazową funkcją mechanicznego otwierania zamka, zawierają też zabezpieczenia elektroniczne, np. immobilizer. To rodzaj kości elektronicznej, montowanej zazwyczaj w obudowie, która łączy się z modułem elektronicznym w aucie, a następnie odblokowuje zapłon. W naszym serwisie wykonujemy dorabianie kluczy samochodowych w Warszawie z immobilizerem. Aby dorobić taki kluczyk, dzięki któremu nie tylko otworzysz drzwi, ale i uruchomisz silnik, konieczne jest zaprogramowanie nowej kości. Niekiedy wystarczy jedynie oryginalny kluczyk, czasem natomiast należy też bezprzewodowo pobrać informację z modułu w pojeździe – nasi specjaliści doskonale wiedzą, kiedy i jakie czynności należy wykonać, aby profesjonalnie dorobić klucz z immobilizerem bądź innym zabezpieczeniem elektronicznym. Wszystkie prace wykonujemy z niezwykłą starannością i precyzją. To sprawia, że uzyskany w ten sposób klucz jest w pełni funkcjonalny i sprawnie działający. Dorabiamy immobilizer nawet w przypadku, gdy poprzedni kluczyk został zniszczony bądź zagubiony. W takiej sytuacji wykonujemy kopie na podstawie karty kodowej bądź zamka.

Dorabianie pilotów samochodowych Warszawa

Pilot samochodowy pozwala na wygodne sterowanie centralnym zamkiem i alarmem w pojeździe. To bardzo praktyczne urządzenie, które jednak może łatwo ulec uszkodzeniu. Upadek, zalanie pilota i inne wypadki zdarzają się często i nierzadko prowadzą do jego zepsucia. Na szczęście w wielu przypadkach możliwe jest dorobienie pilota samochodowego. W Warszawie wykonujemy tego rodzaju usługi sprawnie i szybko, co pozwoli Ci od razu cieszyć się funkcjonalnością nowego pilota, a tym samym samochodu. Jeżeli zatem potrzebujesz nowego pilota do auta, ponieważ stary sprzęt został zniszczony, ale też zgubiony czy skradziony, skorzystaj z usług naszego serwisu. Większość kluczy samochodowych można skopiować jeden do jednego, co oznacza, że skopiowaniu ulegają też wbudowane funkcje. Jeśli więc klucz zawiera w sobie pilota od zamka centralnego, to w większości przypadków możemy bez trudu wykonać jego kopię, zachowując jednocześnie tę funkcję. Dorabiamy piloty do aut zarówno starszego (z pilotem dopinanym oddzielnie), jak i nowszego typu (z pilotem połączonym z kluczykiem, a także z systemem profimity albo keyless). Oferujemy piloty o różnych częstotliwościach, przeznaczone m.in. na rynek europejski i amerykański.

Dorabianie kluczy samochodowych Warszawa – cennik

Ile kosztuje dorabianie kluczy samochodowych w Warszawie? Cena usługi dorabiania kluczy samochodowych nie jest stała, bowiem wpływa na nią kilka elementów. Zależy zatem przede wszystkim od kosztu surowego klucza oraz liczby zabezpieczeń, które należy zaprogramować. Z tej przyczyny trudno podać jeden koszt dorobienia każdego kluczyka samochodowego. Jeśli chcesz poznać konkretną cenę dorobienia klucza do Twojego modelu auta, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź osobiście. Wypytamy Cię o szczegóły dotyczące zlecenia i na tej podstawie przedstawimy wycenę usługi.

Częste usterki kluczyków samochodowych

​ Z usług naszego serwisu w zakresie dorabiania kluczy samochodowych w Warszawie często korzystają osoby, które kluczyk zgubiły lub uszkodziły. Popularną awarią jest zwłaszcza uszkodzenie grotu. To usterka, która zdarza się w wielu przypadkach, zazwyczaj wówczas, gdy kluczyk nie jest składany. Nosisz go w kieszeni, plecaku czy kieszeni spodni albo wrzucasz w domu do szuflady – nic zatem dziwnego, że nietrudno o skrzywienie, a nawet złamanie grotu. Usterkę tę można jednak naprawić. Wykonujemy nowe groty z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń, co sprawia, że są one zawsze perfekcyjnie dopracowane, a przez to działają płynnie i niezawodnie.

Dlaczego dorobienie klucza do auta jest tak ważne?

Wielu kierowców orientuje się, jak ważne jest posiadanie kopii kluczyka samochodowego w sytuacji, gdy na co dzień używany klucz ulega uszkodzeniu albo zostaje zgubiony. W takim przypadku konieczne jest odtwarzanie oryginalnego klucza, a także często awaryjne otwieranie samochodu, co wiąże się z dodatkowymi wydatkami. Dlatego też warto zawczasu zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami i zlecić profesjonalnej firmie dorobienie klucza. Dzięki temu zapewnisz sobie bezpieczeństwo i „spokojną głowę” na różne nieprzewidziane sytuacje. Nawet gdy zgubisz swój główny, codziennie używany klucz albo ulegnie on zniszczeniu, nie musisz martwić się koniecznością wzywania specjalisty, który otworzy auto lub też wybierać się do serwisu w celu odtworzenia oryginalnego klucza. Wystarczy, że po prostu sięgniesz po klucz zapasowy. Dorobienie dodatkowego klucza do pojazdu to zatem prosty, szybki i niedrogi sposób na zapewnienie sobie psychicznego komfortu.

bottom of page