top of page

Kodowanie i naprawa kluczyków samochodowych Warszawa

Wymiana obudowy

Zapraszamy – profesjonalne i kompleksowe naprawy kluczyków, dorabianie kluczy Warszawa Targówek

Wymiana obudowy

Usługę wymiany obudowy realizujemy od ręki. Wymieniamy obudowy do kluczy Większość obudów posiadamy na stanie. Nasze obudowy są z nowym grotem, który docinamy na miejscu.

Kodowanie kluczy

Nasza firma specjalizuje się w programowaniu różnego rodzaju kluczy nawet do najnowszych samochodów

W przypadku całkowitego uszkodzenia bądź zgubienia transpondera jesteśmy w stanie zakodować nowy klucz, transponder do Twojego samochodu.

Naprawa kluczy

Naprawiamy usterki w kluczach, od wymiany przycisku, usunięcia zimnych lutów po przenoszenie pamięci klucza na nową płytkę(nie ma konieczności programowania klucza od nowa). Naprawiamy klucze samochodowe, karty Renault, piloty do alarmu. Wszystkie nasze naprawy są objęte

dwu-letnią gwarancją.

_________________________________________________

Zadzwoń już teraz 
793
169 966


Poniżej kilka przykładów

Kompleksowa naprawa kluczy samochodowych warszawa – nowe i starsze modele

Dzięki szerokiemu doświadczeniu oraz zaawansowanym maszynom na rozbudowanym zapleczu technicznym możemy zająć się zarówno naprawą tradycyjnych kluczyków do starszych samochodów, jak i kodowaniem pilotów do nowoczesnych aut. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by rozwiązać u nas problemy z dostępem bezkluczykowym. Pracujemy z większością oferowanych na rynku marek europejskich oraz amerykańskich, takich jak np.: BMW, Audi, Opel, Mercedes, Renault, Peugeot, Volkswagen, Volvo, Ford, Chrysler, Seat i wiele innych. Oferowana przez nas naprawa kluczy samochodowych w Warszawie obejmuje szereg działań, od prostych czynności, takich jak np. wymiana baterii, przycisków czy obudowy, aż po usuwanie zimnych lutów, skomplikowane programowanie i usuwanie poważnych usterek. Wiele usług możemy wykonać od ręki – np. większość obudów do kluczy posiadamy na stanie serwisu. Są one dostępne z nowym grotem, który docinamy na miejscu. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by odświeżyć grot w starym kluczyku lub odtworzyć go na nowym komplecie. Ponadto zajmujemy się serwisem zamków oraz stacyjek – jeśli kluczyk w nich utknął, u nas znajdziesz niezbędną pomoc i szybko odzyskasz dostęp do swojego samochodu. Warto podkreślić, że wszelkie nasze naprawy obejmuje dwuletnia gwarancja.

Profesjonalne kodowanie kluczyka warszawa – naprawa nowoczesnych pilotów

Nasze doświadczenie w naprawie pilotów samochodowych w Warszawie pozwala również szybko usuwać usterki z najnowocześniejszych modeli kluczyków. Możemy m.in. przenieść pamięć uszkodzonego klucza na nową płytkę – w takiej sytuacji nie ma konieczności programowania go od nowa. Jeśli jednak jest to niewykonalne, ponieważ transponder został całkowicie zniszczony lub zgubiony, zakodujemy kluczyk w Warszawie zupełnie od podstaw. Wymiana tego typu elementu u głównego dealera marki samochodu, którym na co dzień się przemieszczasz, może być czasochłonna i kosztowna. Dlatego nasza oferta jest zdecydowanie bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Wystarczy krótka wizyta w siedzibie Serwisu Kluczy, by jeden z doświadczonych, wykwalifikowanych techników błyskawicznie ocenił uszkodzenia lub przyczyny awarii, a następnie zaproponował jej skuteczne usunięcie. Dbamy o to, by cały proces trwał jak najkrócej. Do kodowania kluczy używamy zaawansowanych rozwiązań, pozwalających programować piloty do wszystkich nowoczesnych modeli samochodów. Możemy również zaproponować proste naprawy doraźne – np. wymienić baterię, przyciski lub obudowę klucza, czyli elementy, które najczęściej się zużywają w wyniku codziennej eksploatacji.

Szybka naprawa pilota samochodowego Warszawa – krótki czas realizacji usługi

Wiele z wymienionych usterek usuwamy w zaledwie kilka minut. Wiemy, że czas w przypadku naprawy kluczyków samochodowych w Warszawie ma bardzo duże znaczenie. Jeśli nie możesz czekać lub po prostu chcesz zagospodarować jakoś wolne chwile, w których usuwamy awarię, powiadomimy Cię, gdy kluczyk będzie gotowy do odbioru. Warto podkreślić, że naprawa pilota samochodowego w Warszawie to nie jedyna usługa, którą możemy Ci zaproponować. Gdy zgubisz wszystkie klucze do swojego samochodu, nie musisz od razu wymieniać zamków i stacyjki. Po pierwsze pomożemy Ci błyskawicznie otworzyć auto, a po drugie możemy zająć się dorobieniem klucza, immobilizera lub pilota do Twojego pojazdu. W ten sposób zaoszczędzisz dużo czasu, nerwów oraz pieniędzy – klucz będzie taki sam, jak ten zgubiony.

Naprawa kluczyków samochodowych Warszawa

Zgubiony kluczyk to zawsze duży kłopot dla właściciela samochodu. Podobnie z awarią – uszkodzony pilot do auta może wiązać się z podobnymi problemami, co usterka innego elementu, unieruchamiająca pojazd. W Serwisie Kluczy mamy rozwiązanie! Zajmujemy się kompleksową naprawą kluczyków samochodowych w Warszawie. Najważniejsze zalety naszych usług to: krótki czas realizacji zlecenia, profesjonalne podejście, szerokie możliwości techniczne oraz precyzja, pozwalająca np. skutecznie odświeżyć zużyty klucz do stanu fabrycznego.

bottom of page